Logowanie
Szczegóły zdjęcia
STARA ELEKTROCIEPŁOWNIA
Elektrociepłownia "Szombierki" w Bytomiu - Szombierki, obecnie już nieczynna. Została uznana za zabytek. Są różne pomysły na przyszłe wykorzystanie jej infrastruktury ale wszystko oczywiście będzie zależało od finansów. Na razie nie jest niestety możliwe wejście na jej teren.
Komentarze
obozny 15 miesięcy temu
17:44, Nd 9 Mar

Koledzy z firmy bywali w środku i często podkreślali jakie widzieli tam cudeńka techniki. Może będziemy mieć szczęście do ich zachowania.
brul 15 miesięcy temu
18:38, Nd 9 Mar

Jak nie stare Pocztówki – kawałek historii czarnego Śląska
Majki 15 miesięcy temu
20:53, Nd 9 Mar

bardzo ciekawie :) tam musi być dużo niezwykłości :)
Kozia 15 miesięcy temu
21:35, Nd 9 Mar

Smutny widok, ale nasycony mocno skojarzeniami...
heja 15 miesięcy temu
22:25, Nd 9 Mar

Ciekawe, warto by zachowano to dla potomności. Ładnie w tych szarosciach.
minuta 15 miesięcy temu
5:57, Pn 10 Mar

Jak ze starej pocztówki. Ładnie to przedstawiłeś. Gratuluję!
Konsul 15 miesięcy temu
18:57, Pn 10 Mar

Dzięki :)
heja 15 miesięcy temu
21:27, Pn 10 Mar

Gratuluję!
HaniaB 15 miesięcy temu
17:48, Wt 11 Mar

Gratuluję WNK. Dobrze pokazany ciekawy obiekt:)
Katja 15 miesięcy temu
9:45, Śr 12 Mar

Tonacja bardzo tu pasuje, gratuluję:)
Jerycha 15 miesięcy temu
22:15, Czw 13 Mar

Miałem kiedyś szczęście wejść na ten teren w zorganizowanym Fotoday'u.
obozny 15 miesięcy temu
19:04, Nd 16 Mar

Gratuluję. Dobrze pokazałeś nasze śląskie klimaty.